Bora 3x10g

Účinná látka: Beauveria bassiana BB1. Skladujte na chladnom, suchom mieste. Chráňte pred slnečným žiarením. !Aj na Vrtivku orechovú! Kategórie: Húsenice, Larvy nosánikov v skleníkoch a fóliovníkoch, Nosániky v okrasných rastlinách, Pôdna

Na sklade 4 ks
5,- €
4,17 € bez DPH
Značka: Floraservis
EAN kód: 8586002980462
Obj. číslo: 1127067

Účinná látka: Beauveria bassiana BB1. Skladujte na chladnom, suchom mieste. Chráňte pred slnečným žiarením. !Aj na Vrtivku orechovú!

Kategórie: Húsenice, Larvy nosánikov v skleníkoch a fóliovníkoch, Nosániky v okrasných rastlinách, Pôdna výživa, Pôdna výživa pre plodovú zeleninu, Pôdna výživa pre šaláty, Pôdna výživa pre zemiaky, Pôdna výživa v kôstkovinách, Smútivky a mravce, Smútivky v skleníkoch a fóliovníkoch, Strapky v cibuľovej zelenine, Strapky v skleníkoch a fóliovníkoch, Vrtivka čerešňová

Mikrobiologický prípravok, zmáčateľný prášok (WP). Obsahuje prirodzené sa vyvíjajúce mikroorganizmy, ktoré sú prospešné pre vývoj rastlín, generujú vyššiu odolnosť voči patogénom a znečisteniu životného prostredia.

Aplikácia - do pôdy

Dávkovanie 5-10g/ 10l vody

Nie je kombinovateľný s fungicídnymi prípravkami, pôdnymi dezinfekčnými preparátmi s účinkom proti hubám a s prípravkami na báze Trichoderma!