Zastupujeme

 • Bucher Vaslin

  Firma Bucher Vaslin je svetovým lídrom vo vývoji a výrobe strojov a zariadení pre príjem, spracovanie a lisovanie hrozna. Vo filtrácii boli prvý čo spustili cross flow filtráciu u vín. Firma má bohatú históriu od založenia v roku 1857. Počas celej svojej histórie získala pre svoje zariadenia veľké množstvo patentov. Všetky stroje a zariadenia sú vyrábané vo Francúzsku a aj dlhodobým používaním si držia svoju hodnotu. https://www.buchervaslin.com/

 • ERBSLÖH Geisenheim

  Nemecká firma Erbslöh je popredný výrobca produktov pre vinárov, ale i produktov pre výrobcov ovocných a zeleninových štiav, ovocných vín, ovocných destilátov a pivovarníkov. Nemecká firma ERBSLOH Geisenheim vznikla pred vyše 100 rokmi. Počas činnosti na európskom a svetovom trhu sa stala synonymom kvality a technologického pokroku. Nemecká precíznosť zabezpečuje maximálnu čistotu prípravkov bez cudzích prímesí. Hlavne vo vinárskom odvetví sa zameriava na odrodový charakter, aby vína boli prirodzené pre danú odrodu a región.

  www.erbsloeh.com

 • Maurer Gép

  Maurer Gép je maďarská výrobná a projektová spoločnosť s celosvetovou pôsobnosťou, ktorá sa špecializuje na stroje na spracovanie ovocia a zeleniny. Tento výrobca strojov a zariadení zastrešuje celý proces spracovania ovocia a zeleniny, od umývačiek cez mlynčeky, odkôstkovače, lisy až po kompletné spracovateľské linky od vstupnej suroviny po hotový zabalený produkt.
 • Schneider Maschinenbau

  Andreas & Thomas Schneider Maschinenbau GmbH je nemecká spoločnosť, ktorá sa špecializuje na vývoj, výrobu a distribúciu potravinárskych čerpadiel a miešadiel. Vyvinula sa od spoločnosti Schneider Engineering, ktorá je dlhodobou rodinnou firmou v tretej generácii od roku 1922. Firma je známa Impeller -lopatkovými - rotačnými čerpadlami pre svoju robustnosť a spoľahlivosť po celej vinárskej Európe. Firma Andreas & Thomas Schneider Maschinenbau GmbH kladie dôraz na kvalitu svojich výrobkov a individuálne požiadavky zákazníkov. Čerpadlá sú vyrábané vo vlastnom závode v Bretzenheime, Nemecko.
 • Spadoni Meccanica

  Talianska spoločnosť Spadoni Meccanica sa zameriava na výrobu filtrov pre potravinárske nápoje: víno, pivo, šťavy a sirupy, destiláty, olej, mlieko a farmaceutický priemysel. Štandardne sú v portfóliu filtre: kremelinové, doskové, vákuové rotačné, tlakové doskové filtre a mikrofiltre. Sortiment dopĺňajú reverzná osmóza, chladiace jednotky a tunelové pastéry.
 • Sparkling Equipment

  Spoločnosť vyrábajúca zariadenia na výrobu šumivých vín (sektov) tradičnou metódou. Sparkling Equipment ponúka kompletné riešenia pre malých, stredných aj veľkých výrobcov šumivých vín a nápojov. V ponuke sú stroje na uzatváranie korunkovým uzáverom aj klasickým korkom, vymrazovačky hrdiel, degoržovacie zariadenia, striasacie (giro) palety, uzatváračky košíčkom.
 • THAP

  The Hungarian Amphora Project sú keramické/terakotové amfory pre vinárov, ale i pre pivovarníkov či iných výrobcov nápojov. Tieto amfory sú vyrábané modernými certifikovanými postupmi s väzbou na históriu, kedy bola keramika používaná ako základný materiál pre nádoby na výrobu a skladovanie nápojov. Amfory vyrábajú v meste Pécs na juhu Maďarska dvaja Belgičania: Pieter Leemans a Emanuel Van Melkebeke. Pôvod základnej suroviny na výrobu amfor: Westerwald (Nemecko).
 • Tonnellerie Marsannay

  Sudárska firma Tonnellerie Marsannay sa nachádza v srdci burgundských viníc. V snahe rešpektovať históriu svojho regiónu robí Tonnellerie Marsannay všetko vo vzťahu k dlhoročným hodnotám: rešpekt k surovine, rešpekt k jedinečnému know-how majstrov debnárov, rešpekt k jedinečnosti vín a zručnosti vinohradníkov, pričom každému zákazníkovi venujeme individuálnu pozornosť. Ak hľadáte drevené sudy pre klasické Burgundské odrody: Chardonnay, Pinot Blanc, Pinot Noit, Pinot Gris, ste u toho správneho debnára.
 • Tonnellerie Nadalié

  Rodina Nadalié je jednou z tých rodín, ktoré sa zaviazali udržiavať veľké debnárske remeselné tradície. Od roku 1902 spoločnosť ovláda každý detail jemného a komplexného debnárskeho umenia. Súčasná generácia troch bratov teraz prináša modernejšiu a dynamickejšiu víziu do tejto profesie svojich predkov. Majú v sebe DNA nevyhnutnú na výrobu sudov, ktoré umožňujú svetovým vínam prekvitať a ukázať svoju krásu.
 • Zottel

  Zottel je slovinská rodinná firma, ktorá už 30 rokov vyvíja a vyrába prémiové nerezové riešenia pre vinárstva, ovocinárstva a výroby jedlých olejov, liehovarníctva a pivovarníctva. Vlastný vývojový tím, nerez európskeho pôvodu a technologická dokonalosť výroby spolu vytvárajú produkty najvyššej kvality: nerezové nádoby (tanky) na skladovanie vín, štiav, destilátov, piva či olejov. Ďalej sú to hydrolisy, drviče ovocia, pastéry a ostatné produkty z nehrdzavejúcej ocele.