PowerOf - K 100ml

PROTI: Pre obmedzenie výskytu múčnatky a plesni Pôsobenie Draselné hnojivo s mikroživinami vplýva na veľkosť listovej plochy a tým aj na priebeh fotosyntetických procesov v rastlinách ako aj na dozrievanie plodov, pretože ovplyvňuje metabolizmus

Na sklade > 10 ks
2,55 €
2,13 € bez DPH
Značka: Floraservis
EAN kód: 8586002980769
Obj. číslo: 11515943

PROTI:

Pre obmedzenie výskytu múčnatky a plesni

Pôsobenie

Draselné hnojivo s mikroživinami vplýva na veľkosť listovej plochy a tým aj na priebeh fotosyntetických procesov v rastlinách ako aj na dozrievanie plodov, pretože ovplyvňuje metabolizmus cukrov. PowerOf-K zasahuje aj do metabolizmu dusíka a tvorby bielkovín v rastlinách. Vysoký obsah draslíka v hnojive aktivizuje rozličné enzýmy a tiež koordinuje osmotický tlak v bunkách a tým pozitívne ovplyvňuje samotný vodný režim rastlín, ako aj lepšie vyzrievanie rastlinného pletiva, čo má za následok zvýšenie odolnosti rastliny voči mrazu. Draselné hnojivo PowerOf-K aktivuje aj odolnosť rastlín pred napadnutím hubovými chorobami a to najme pred múčnatkou a plesňou sivou.

DÁVKOVANIE

0,5 – 0,8 dcl PowerOf-K/10 l vody

MIEŠATEĽNOSŤ

Nie je miešateľný s prípravkami na báze B. thuringiensis, Imunoplant a s prípravkom Chitopron. Jemiešateľný s meďnatými prípravkami, s pomocným prípravkom BorOil a FerrumOil.