Aquasilikát plus 1l

ZNIŽUJE KLIMATICKÝ STRES – ZVYŠUJE VITALITU A VÝNOS spevňuje povrchové pletivá rastlín obmedzuje prerastanie patogénnych húb do rastliny zvýšením pH na povrchu rastliny vytvorí nevhodné podmienky pre rast mycélií aplikácia prípravku urýchľuje

Na sklade 3 ks
8,35 €
6,96 € bez DPH
Značka: Biotomal
Obj. číslo: 11516644

ZNIŽUJE KLIMATICKÝ STRES – ZVYŠUJE VITALITU A VÝNOS spevňuje povrchové pletivá rastlín obmedzuje prerastanie patogénnych húb do rastliny zvýšením pH na povrchu rastliny vytvorí nevhodné podmienky pre rast mycélií aplikácia prípravku urýchľuje zaschnutie rán po ľadovci a tým chráni pred napadnutím patogénmi .

AQUASILIKAT je koncentrované tekuté hnojivo vyrobené z kremičitanu draselného s obsahom vodorozpustného draslíka 8%. Kremičitan draselný pomáha rastlinám odolávať toxicite z fosforu, mangánu, hliníka, železa a zvyšuje toleranciu k zasoleniu pôdy. Taktiež pomáha v odolnosti voči suchu, pretože zabraňuje stratám vody v rastline. Hnojivo stimuluje rast rastlín a uľahčuje rozklad pôdnych toxínov, čím zvyšuje odolnosť voči chorobám.

Obsah rizikových látok neprekračuje limity platné v SR.AQUASILIKAT 3 – 5 litrov / ha (0,3-0,5 %)

Po poškodení ľadovcom ošetriť do 12 hodín.

Jarná aplikácia vo fenologickej fáze pučania – po rozvinutí 5. listu proti roztočom a múčnatke použiť spolu so sírnym prípravkom (AQUASILIKAT 3 – 5 l/ha + sírny prípravok 3 kg/ha)

V predstihu sa uistite, že daný výrobok je možné miešať. Všetky zmiešané zmesi použite ešte v ten istý deň.

UPOZORNENIE !!!

AQUASILIKAT je zásaditý materiál s hodnotou pH 12 a nemal by byť pridaný do kyslých materiálov, pretože môže dochádzať k reakcii.